Dodany: 2011-01-12 14:23:49

Czym jest menuRestauracja gdańsk to znakomite miejsce, w którym można zjeść nie tylko obiad, czy wieczorną kolację z bliską osobą. Dzięki zróżnicowanemu menu obiadowemu, restauracja gdańsk staje się doskonałym rozwiązaniem dla wielu klientów, którzy nie posiadają sprecyzowanych gustów kulinarnych.

 

Restauracja gdańsk specjalizuje się w podawaniu różnorodnych posiłków, dlatego też każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dzięki obszernemu menu goście mogą wybrać z karty dań to, co ich interesuje. Menu to specjalnie przygotowana karta, która zawiera opisy wszystkich dań dostępnych w restauracji, wraz z opisem składników użytych do ich przygotowania oraz z cenami.

 

Menu stanowi ofertę handlową, więc prawnie jest dokumentem wiążącym zawarcie umowy kupna i sprzedaży między restauracją, a klientem. Dobrze skonstruowane menu zawiera nie tylko opisy dań w języku polskim, ale również języku angielskim. Oprócz tego, w osobnym menu powinny się znaleźć wina, jest to tak zwana karta win. Jeśli restauracja nie specjalizuje się w podawaniu różnorodnych rodzajów win, alkohole oraz napoje ciepłe i zimne mogą być umieszczone w podstawowej karcie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest menu
Nick: