Dodany: 2011-01-12 14:19:32

Od czego zależą ceny w restauracjachRestauracja gdańsk wielu z nas kojarzy się z wysokimi cenami i drogimi potrawami. Jednak coraz częściej restauracja gdańsk staje się miejscem bardzo przystępnym dla klientów, szczególnie cenowo. 

 

Restauracja gdańsk oferuje różnego rodzaju przystawki na zimno i na ciepło, zupy, dania mięsne i dania z drobiem, desery a także ciepłe i zimne napoje. W lepszych restauracjach można zamówić także paletę serów lub wędlin. Ceny w restauracjach zależą od wielu czynników. Jednym z nich są ceny surowców. Jeśli one rosną, rośnie także cena zakupu mąki, oleju, mięsa oraz warzyw. W takich przypadkach restauratorzy często podnoszą również ceny swoich dań.

 

Drugim czynnikiem jest wzrost cen paliwa, który pozornie może wydawać się mało ważny. Jednak w rzeczywistości wszyscy dostawcy, muszą surowce i półprodukty dostarczyć do restauracji samochodami, producenci muszą zebrać surowce z pola za pomocą maszyn, które są napędzane benzyną. Wraz ze wzrostem jej cen, rosną koszty eksploatacji tych maszyn, dlatego producenci podnoszą ceny surowców. Ostatnim czynnikiem jest obecność konkurencji, od której również zależą ceny w danym lokalu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Od czego zależą ceny w restauracjach
Nick: