Dodany: 2012-02-08 12:36:26

Napiwki Wielu z nas wychodząc do miejsc jak restauracja gdańsk – zawsze boi się tego , że kosztować nas będzie to sporo naszych oszczędności. I tak rzeczywiście bywa – oczywiście w zależności od tego jaką restaurację wybieramy, a następnie jakie dania zamawiamy.

 

Sami decydujemy więc jak rachunek zapłacimy już w trakcie wybierania potraw. W miejscach jak restauracja gdańsk obowiązuje również zasada dziesięcioprocentowego napiwku. Napiwkiem to nic innego jak suma, dana kwota, którą pozostawiamy w lokalu – restauracja gdańsk. Napiwek najczęściej musi wynosić minimum 10 procent kwoty na jaką opiewa nasz rachunek za dana jakie zamówiliśmy.

 

Restauracja gdańsk nie wymaga by napiwki były koniecznością, jednak zasady kultury i dobrego zachowania wymagają najczęściej by pozostawić napiwek. Restauracja gdańsk to miejsce, w którym często zostawiane są ogólnodostępne dla klientów miejsca, gdzie pozostawiać można napiwki dla wybranych klientów lub wszystkich do podziału. Napiwki są często dla wielu osób, pracujących w charakterze kelnerów czy barmanów częścią pensji zasadniczej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Napiwki
Nick: