Dodany: 2012-02-08 12:30:26

Strój kelneraW każdym lokalu, czy to w kraju, czy za granicą, kiedy wybieramy się do lokalu jak restauracja gdańsk – zwłaszcza jeśli jesteśmy tam po raz pierwszy – obserwujemy każdy element lokalu, gdyż chcemy jak najwięcej zapamiętać, ocenić, a także ze zwykłej, ludzkiej ciekawości.

 

Jednym z elementów, które bardzo często jako pierwsze oceniane jest przez nas jest strój kelnera – z lokalu restauracja gdańsk. Restauracja gdańsk inwestuje w stroje jednolite dla kelnerów, tak by wyróżniali się spośród tłumu. Dlaczego? To ważne, by goście, klienci nie mieli większej trudności z ''wyłapaniem'' kogoś z obsługi – kelnera.

 

Restauracja gdańsk uważa, że najważniejszym elementem stroju kelnera jest elegancka, firmowa – najlepiej z logiem restauracji – koszula i eleganckie spodnie. Kelner ponadto powinien posiadać schludnie zaczesane lub wystrzyżone włosy, a także schludne, czyste buty, które dla wielu z nas są wizytówką każdego człowieka. Strój kelnera w lokalu jak restauracja gdańsk – często kolorystyką nawiązuje do logotypu, wyglądu restauracji, tego z czym kojarzona jest dana restauracja..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Strój kelnera
Nick: