Dodany: 2012-02-08 12:28:03

Kim jest kelnerW każdym lokalu jak restauracja gdańsk każdy pracownik ma swoje zadanie, który musi spełniać jak najlepiej. Każdy zatrudniony pracownik jest niezbędnym ogniwem w całej układance jaką jest lokal restauracja gdańsk i jego funkcjonowanie.

 

Jednym z ogniw lokalu restauracja gdańsk jest pracownik wykonujący zadania kelnera. To często niedoceniany zawód, gdyż kelner dla wielu – to tylko osoba, która w lokalu jak restauracja gdańsk podaje jedzenie. Jednak niewielu z nas wie, że nasze wartościowanie danych lokali jest w niemal stu procentach uzależnione od tego w jaki sposób zostaniemy obsłużeni, a więc w tym momencie – najważniejszy wydaje się być kelner, którego zadaniem jest obsłużenie klienta z lokalu jak restauracja gdańsk.

 

Kelner nie tylko wita gości restauracji, proponuje stolik, zbiera zamówienie, ale jest również pośrednikiem między kuchnią, a klientami – to w jego gestii leży, by kucharz dobrze zrozumiał klienta i jego zamówienie, a także by klient dobrze zrozumiał to co kucharz ma mu do przekazania poprzez kelnera. Restauracja gdańsk stawia na zatrudnianie osób, które mają już doświadczenie w kelnerowaniu lub też osoby, które bardzo szybko się uczą. Kelner jest bowiem wizytówką lokalu jak restauracja gdańsk..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kim jest kelner
Nick: