Dodany: 2012-02-08 12:06:43

Czystość w kuchniJeśli jesteśmy klientem miejsc jak restauracja gdańsk, chcemy, by posiłek, który jest nam podawany był posiłkiem smacznym, apetycznym i co ważne przygotowanym w takich warunkach byśmy nie bali się go spożywać bojąc się o swoje zdrowie.

 

Restauracja gdańsk , a konkretnie kucharze i menedżerowie dbają, by lokal zawsze świecił czystością, by nie było choćby cienia wątpliwości co do czystości w jakiej powstają posiłki. Restauracja gdańsk sprząta nie tylko kuchnię, która jest sterylna, ale również przechowalnię półproduktów, sale – gdzie podawane są posiłki,  a także każdą, dalszą część restauracji – tak by każda jej sfera była sterylnie czysta.

 

Czystość w kuchni jest ważna głównie ze względu na to, iż podając jedzenie w miejscu, które nie jest do końca czyste – ryzykujemy zatruciem swoich klientów, którzy nigdy więcej nie pojawią się w lokalu restauracja gdańsk, a dodatkowo – pociągną za sobą innych klientów. Pamiętajmy, że taka ''poczta pantoflowa'' działa doskonale – a złe wiadomości roznoszą się szybciej niż te dobre..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czystość w kuchni
Nick: