Dodany: 2011-08-05 09:08:27

 

Oświetlenie w restauracjiWybierając się na kolację do miejsca takiego jak restauracja gdańsk, chcemy poczuć intymną atmosferę, pragniemy poczuć się komfortowo. Dlatego właśnie tak ważne jest w tego typu lokalach oświetlenie.

 

Nie powinny nas razić przy wejściu ogromne żyrandole, które źle oddziaływają na nasz wzrok. W miejscu takim jak restauracja gdańsk, powinny być delikatne lampki, w odpowiednio stonowanych kolorach, najlepiej zmieniające tonację świetlną. Zapewne nikt z nas nie lubi gdy do talerza z jedzeniem wpadają nam rażące promienie sztucznego światła. Wybierając się do takiego lokalu jak restauracja gdańsk chcemy poczuć romantyczną, spokojną atmosferę.

 

Przy jedzeniu posiłku nie potrzebujemy tak mocnego światła jak np. przy czytaniu książek. Urocze, delikatnie świecące lampki czy kinkiety dadzą więcej intymności przy spożywaniu obiadu czy kolacji. Restauracja gdańsk ma idealnie dobrane oświetlenie do wystroju wnętrza. Nic nie gryzie się kolorystycznie, nic nie razi nie odrzuca na wejściu. Dlatego wyjątkowo miło spędza się tam czas..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Oświetlenie w restauracji
Nick: